سلام عزیزانبای بای

طاعات و عبادات همگی قبول و عیدتون مبارکهورا. خوب مهمونی تموم شد پاشین برین خونه هاتون  

امروز فیلم pricne of persia رو دیدم. فیلم جالبی بود. با اینکه تخیلی بود و من زیاد فیلمای تخیلی رو نمی پسندم ولی دوسش داشتم. شاید یه کمم به خاطر اسمش بود. پرشیا و ایرانی و این جورچیزا دیگه نیشخند فکر کنم فروش خوبی داشته. خیلیم خرجش کرده بودن.کلا فیلمای این مدلی تاریخی رو دوست دارم مثل تروی و گلادیاتور. اونا هم فیلمای خیلی جالبی بودن.

یادش به خیر یه زمانی بازیشو می کردمنیشخند . اون موقع از بین دانشجوا از طرف دانشگاه انتخاب شدم که برم مدرسه کامپیوتر درس بدم. از مقطع ابتدایی تا دبیرستان .واسه ابتداییا این بازی رو ریخته بودم تو کامپیوتراشون می ذاشتم آخر وقت بازی کنن. البته یه چند تا از ترفندا و کلکاشو هم پیدا کرده بودم و هر کدوم خوب درسشونو بلد بودن و خوب کار می کردن به عنوان جایزه یه کلک یادشون می دادم. اینقدر خوشحال می شدن که انگار بهترین کادوی دنیا رو گرفتن چون می تونستن راحت و بی دردسر بازی رو جلو ببرن و برنده شن. تازگیا یه بار شانسی تبلیغ ورژن جدیدشو دیدم. خیلی فرق کرده بود  وسوسه شدم و بعد از این همه سال دوباره بازی کردمنیشخند.

نکته : اسم گربمو هم از رو همین بازی Princess Of Persia گذاشتم. خیلی هم بهش می آد. لبخند

راستی این سریالا هم تقریبا تموم شدن. به نظر من بیشتر به جای سریال کلاس آموزشی بودن. سریال جراحت که مامان لطیفه عقل کل بود من بش می گفتم خانم فهمیده. بزرگ بودن و عاقل بودن و مهربون بودن و این چیزا رو درس می داد. البته اصطلاحاتی هم به کار می برد بد نبودا مثلا دلش شده مثل پوست پیاز . یاد گرفتم تو حرفام به کار ببرم نیشخندیا خیلی چیزای دیگه . سریال ملکوت هم که حسابی اهدای عضو رو تبلیغ کرد و مردم رو بیشتر با این کار آشنا کرد. البته اشتباه نشه. بازیگرا خوب بازی کردن مثلا بزرگ تو سریال جراحت به نظر من حسابی رفته بود تو حس و تو نقشش فرو رفته بود. از بازی حاج فتاحم خوشم اومد مخصوصا اون تیکه هایی که به فرشته می نداختخنده کلا بازی ایشون سریالو جالب کرده بود.ولی در کل زیاد سریالا رو از نظر داستانی نپسندیدم  . البته من نظر خودم گفتم و در حدی نیستم که بتونم راجع بهشون قضاوت کنم.

از بین سریالایی که تاحالا دیدم از همه بیشتر لاست رو دوست داشتم . سریالای گیلمور گرلز و دسپرت هاوس وایوز هم خوب بودن. سریال ساعت شنی رو هم دوست داشتم جالب ومتفاوت بود و نرگس و شاید خیلیای دیگه که الان اسماشون یادم نیست.

خوب از فیلم و سریال بیایم بیرون. بازم براتون یه شعر قشنگ انتخاب کردم امیدوارم شما هم مثل من خوشتون بیاد

 

809757bf0rwcljoj.gif

 

                " هنر آب "

رفته باران مگر امروز به مهمانی آب

که شده بیشتر از پیش پریشانی آب

باز تا چک چک باران به سلامت برسد

جای چین ، غلغله افتاده به پیشانی آب

آسمان چتر برافراشته تا جلوه کند

بیش از این روی زمین چهره بارانی آب

ساز باران که پریشان شده در پرده عشق

خوشتر آید به غزل پیش غزلخوانی آب

همه جا سایه خورشید به رقص آمده است

تا هنر جلوه کند در دل نورانی آب

هرچه هست از هنر آب به سامان برسد

نیست زین روی ادب بی سر و سامانی آب

می شود دید عیان از پس آن هرچه که هست

آفرین باد به این بینش عرفانی آب

شعر از محمد روحانی(نجوا کاشانی )

برگرفته شده از کتاب به گل سفر کن

 

نمی دونم چرا یهو هوس کردم برم زیر باروننیشخند

 یه اس ام اس هم براتون بفرستم و برممژه


 می تونی چشماتو ببندی و منو تو ذهنت تصور کنی؟خیال باطل
...تونستی؟...
به شما تبریک می گم! شما ماه رو دیدید! تشویقعید سعید فطر مبارک!نیشخند

خوب در کنار عزیزانتون خوش باشید و تعطیلات بهتون خوش بگذره.

 

C U بای بای

/ 21 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیرین

سلام مرسی که تولدم رو تبریک گفته بودی و ببخش که من انقدر دیر اومدم خواستم تشکر کنم و بگم که وب زیبایی داری سبز باشی و سر بلند[گل]

ارمیتا

سلام دوست خوبم کجایی؟اپ کردم خوشحال میشم بیای[گل]

ریحانه

سلام آنجل جان. آپم. خوشحال میشم بیای. تابعد.[گل]

زیبا

بعضی وقتا از تمام زندگی ِ به اين بزرگی ، من می مونم و تو و يه پنجره .. من اين طرف ، تو اون طرف .. سلام می کنيم ، دوست می شيم ، نگران می شيم ، خشمگين می شيم ، دوست می مونيم ، غصه دار می شيم .. اما چشمای همديگه رو نمی بينيم .. بوی همديگه رو حس نمی کنيم .. دستامون به هم نمی رسه .. بازی غريبيه .. اين همه نزديک ، و اين همه دور .. گاهی وقتا زندگی با يه پنجره گره می خوره ، گاهی وقتا با يه پنجره می شکنه ..

شیوا

سلام.کجایی؟آپم[تایید]

ارمیتا

سلام دوست من خیلی زیبا بود مثل همیشه.......منم اپ کردم خوشحال میشم سر بزنی[گل]