سلام. ببخشيد دوباره دير شد اينجا فستيوال شروع شده منم بعد از کار با دوستام می رم می گردم و .... کلی بهونه ديگه. عيد غدير رو هم به همه سيد ها و سادات و فکو فاميلاشون که می شن همه تبريک می گم.توجه کلمه همه غير سيد ها رو هم در بر می گيره.
اين متن رو چون داريم به ولنتاين نزديک می شيم واستون انتخاب کردم که البته پست بعديم هم تو همين حال و هوا ست. ميدونم طولانيه ولی بد نيست بخونيتش.

 

عشق - ثروت - موفقيت

angel26.gif?uniq=auufzr

  A105.jpg?uniq=auufzh

زن از خانه بیرون رفت و بیرون حیاط سه پیرمرد را دید که ریشهای سفید و بلندی داشتند. به آن ها گفت: من شما را نمی شناسم ولی به نظر می آد گرسنه باشید بفرمایید توی خونه تا چیزی بخورید. پیرمردها گفتند : " همسرت خونست؟ "زن گفت " " نه بیرون است " ما نمی تونیم تو خونه بیاببم .بعد از ظهر که شوهرش به خونه برگشت ، زن همه ماجرا رو واسش تعریف کرد . مرد گفت  : " حالا می تونی بری و بهشون بگی که من خونه هستم و دعوتشون کن بیان تو. " زن رفت و اونها رو به داخل خونه راهنمایی کرد. ولی اونها گفتند : " ما نمی تونیم با هم وارد خونه بشیم. " زن علتشو پرسید و یکی از اون پیرمردها گفت : " اسم من عشق و این یکی موفقیت و اون یکی هم ثروت هست . حالا برو و این مشکل رو با همسرت در مبون بذار و تصمیم بگیرید که کدوممون بیایم تو خونتون. " زن ماجرا رو واسه همسرش تعریف کرد. شوهرش که خیلی خوشحال شده بود با هیجان خاصی گفت : " بیا ثروت رو دعوت کنیم و خونمونو پر از پول کنیم. " ولی زن مخالفت کرد و گفت :" عزیزم چرا موفقیت رو دعوت نکنیم؟ " همون لحظه عروسشون که تا اون موقع  حرفی نزده بود گفت : " بهتر نیست عشقو دعوت کنیم ؟ " مرد به زنش نگاهی انداخت و گفت :" راست می گه برو عشقو به خونه دعوت کن " . زن پیش پیرمردها رفت و گفت :" کدومتون عشق  هستین ؟ لطفا با من بیا " عشق از جاش بلند شد و به طرف خونه راه افتاد. اون دو نفر هم بلند شدن و همراهیش کردن. زن با تعجب به موفقیت و ثروت گفت :" من فقط عشق رو دعوت کردم .  عشق گفت :" اگه شما ثروت یا موفقیت رو دعوت می کردین ، دو نفر از ما مجبور بودن بیرون بمونن. ولی وقتی که عشق رو انتخاب کردین هر جا که من برم اونها هم همراه من می آن .هرکجا عشق باشد در آنجا ثروت و موفقیت هم وجود دارد.
                                                                    منبع : اينترنت

اگه من بودم ثروت رو انتخاب می کردم . وقتی ثروت باشه موفقيت و عشق هم می آد. می گی نه برو از اونا که فکر می کنی خيلی موفقن بپرس. اگه ثروت رو در راه رسيدن به موفقيت به کار بگيری همه چی داری.

تا پست بعدی خدا نگهدار.

/ 98 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
reza

سلام. ببین اینم از مسایلی که به این روز جهانی ربط داره. این خبر را بخون که بصورت یک فیلم در شبکه ان-بی-سی امریکا میخواد پخش بشه در روز برگزاري جشن ولنتاين، يك جت مسافري انگليس از سوي ايران مورد اصابت قرار گرفته، سرنگون مي‌شود. اين هواپيماي مسافربري دولت انگليس سقوط مي‌كند و صد نفر در اين حادثه كشته مي‌شوند، اما «سي جي»، رئيس اداري كاخ سفيد، از آگاه كردن رئيس‌جمهور آمريكا سر باز مي‌زند.

محمد

اوه اوه چه وبلاگ پرطرفداری... نظر ما ميون اينهمه گم ميشه که.. به نظر من ثروت و عشق بايد به موازات هم باشن و نه در يک توالی حالا هرکدوم رو ميخواين جلوتر حساب کنين..

ela

اين روزها اغلب بچه های جوون مثل تو فکر می کنند ولی باور کن اين ثروت لعنتی هم مثل بقيه چيزهای ديگه يک دروغ کثيف و بزرگه...

شکر تلخ

من هم موافقم .... ولی يه جورايی نبايد اينجوری حرف زد

حاج مهدی

سلام وبلاگ جذاب و زيباست اگر مايلی سری هم به وبلاگ من زده و يا لينک بده. به اميدديدار

سعید

سلام بالاخره موفق شديم يک نظر بديم محبوبيت اينه ديگه من شمارو لينکيدم با اجازه بهم سر بزنی ممنون ميشم ۴فصل خزون زدمو بهاريش کن يا حق!

sahar

سلام ممنون ک به وبلاگ من اومدی من هم اگه بودم ثروت رو انتخاب ميکردم آژديت شدم

sahar

dobare salam alan didam behem link dadi man ham be shoma link dadam mamnon